Ile to kosztuje

Nagranie podcastu zaczyna się już od 200 zł netto

Skontaktuj się po ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb


Polecają nas:

 • Jako firma technologiczna mamy ciągłe zapotrzebowanie na tworzenie wysokiej jakości treści, które nasycą nasz marketing. Studio Makers zrealizowało dla nas kurs wideo, dzięki któremu w przystępny i profesjonalny sposób tłumaczymy zawiłe zagadnienia z zakresu e-commerce czy front-end. Dodatkowo, regularnie realizują dla nas niepowtarzalne zdjęcia personalne do publikacji online oraz papierowych.

  Jestem pod wrażeniem, jak płynnie realizowana jest współpraca z zakresu produkcji foto&wideo oraz pomaga nam realizować cele biznesowe, których realizacja in-house kosztowałaby nas znacznie więcej.

  Patryk Piątek
  CEO @ Vue Storefront
 • Atmosfera jaka panuje w Studio Makers jest niezwykła. Moi goście podkreślali, że za każdym razem zapominali o mikrofonach i traktowali to jak zwykłe spotkanie i luźną pogawędkę, co jest nie lada sztuką w otoczeniu mikrofonów i kamer.

  Profesjonalna obsługa, od samego wejścia przez fachowe pokierowanie i zaznajomienie ze sprzętem.
  Sprzęt najwyższej klasy, szybkość realizacji niesamowita. Gorąco polecam Studio Makers!

  Michał Bąk
  Founder, Marketing i Biznes
 • Od 2 lat przymierzałem się do nagrywania podcastu. Miałem pomysł i tematy. Zawsze jednak coś było barierą – miejsce do nagrywania, sprzęt do nagrywania, montaż, motywacja, brak czasu. Dowiedziałem się o Studio Makers i 2 tygodnie później nagrałem dwa pierwsze odcinki. Od tamtej pory nagrywam regularnie. Zapewnili mi wszystko to, co wcześniej było dużym problemem oraz wiele cennych wskazówek.

  Teraz robię tylko swoje, czyli nagrywam. Niczym więcej nie muszę się przejmować. Pełen profesjonalizm i to wszystko w przyjaznej atmosferze, bardzo pomagającej przy tego typu twórczości.

  dr Łukasz Panfil
  Rektor WSZiC, autor sportowych książek dla dzieci i dorosłych
 • Czegoś takiego brakowało na wrocławskim rynku. Studio Makers daje świetne możliwości rozwoju dla początkujących podcasterów i youtuberów. Można liczyć na pełny support techniczny i realizację każdego projektu na najwyższym poziomie. Mega polecam!

  Monika Wąs
  Communication and brand manager; co-founder Piggypeg.pl